Najtańsze kasy fiskalne na rynku dla Ciebie i Twojej firmy

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Na barkach właściciela firmy spoczywa chociażby obowiązek właściwego zarządzania dostępnymi funduszami. I nie chodzi o to, aby zawsze wybierać najtańsze rozwiązania. Niekiedy po prostu nie należy nadmiernie oszczędzać. Jeśli jednak jest na to szansa i można kupić jakieś urządzenie w niższej cenie – czemu nie!

Tanio, ale dobrze. Czy to możliwe?

W dzisiejszych czasach na polskim rynku fiskalnym nie brakuje urządzeń, które charakteryzują się dobrymi parametrami użytkowymi oraz niską ceną. Kasy tego typu posiadają wiele przydatnych funkcji – zarówno takie niezbędne do rejestrowania obrotu, jak i opcje dodatkowe. Dzięki temu, w przypadku niektórych przedsiębiorstw wcale nie trzeba wydać dużo, aby otrzymać satysfakcjonujące i solidnie wykonane rozwiązanie technologiczne. Ponadto, najtańsze kasy fiskalne często cechują się bardzo prostą obsługą, z którą radzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Najtańsze kasy fiskalne – raczej z tradycyjną kopią paragonów

Podatnik, który zdecyduje się na zakup jednej z najtańszych kas fiskalnych, powinien zdawać sobie sprawę z pewnych konsekwencji. Przede wszystkim z faktu, że większość urządzeń tego typu realizuje kopie paragonów w formie papierowej, czyli na drugiej rolce termicznej. Co za tym idzie, użytkowanie takiej kasy wiąże się zazwyczaj z większymi wydatkami na materiały eksploatacyjne (w porównaniu do kopii elektronicznej). Ponadto, do przechowywania papierowych dokumentów trzeba przeznaczyć specjalne miejsce, które zagwarantuje ich czytelność nawet po wielu latach – chłodne, suche, niedostępne dla światła słonecznego.

Tanie kasy fiskalne – nasze propozycje

Redakcja bloga internetowego Pos-master.pl zdaje sobie sprawę z tego, że wielu przedsiębiorców szuka dziś oszczędności w czasie rozpoczynania rejestracji obrotu za pomocą kasy fiskalnej. Dlatego prezentujemy Wam urządzenia, które naszym zdaniem są warte uwagi.

1. Farex Bursztyn

Farex Bursztyn to solidnie wykonana kasa rejestrująca, którą wyposażono w 2 podświetlane ekrany LCD i membranową klawiaturę z 8 klawiszami funkcyjnymi. Dzięki temu urządzenie zapewnia stały dostęp do informacji o przebiegu sprzedaży – zarówno kasjerowi, jak i klientom firmy. Przy pomocy tego modelu można również korzystać z trybu szybkiej sprzedaży. Służą do tego wspomniane przed chwilą klawisze funkcyjne. Wystarczy przyporządkować do nich popularne elementy asortymentu i gotowe. Co więcej, zaletą Farex Bursztyn jest proste definiowanie produktów lub usług w bazie towarowej.

Czytaj więcej o Farex Bursztyn na: www.pckf.pl/farex-bursztyn

2. Farex Perła

Model Perła może się pochwalić wyjątkowo małymi gabarytami. Co więcej, kasa rejestrująca marki Farex nie waży zbyt wiele. Te cechy urządzenia decydują o tym, że często znajduje ono zastosowanie w handlu mobilnym. Perła po prostu nie sprawia najmniejszych problemów przy transporcie. Równocześnie jednak sprawdzi się na stanowisku sprzedaży o ograniczonej przestrzeni. Na tym większe uznanie zasługuje fakt, że tak niewielka kasa korzysta z rolek papieru o długości 25 metrów i drukuje paragony z prędkością 18 linii tekstu na sekundę.

Czytaj więcej o Farex Perła na: www.pckf.pl/farex-perla

3. Posnet Bingo HS EU

Ta kasa należy to rodziny urządzeń Posnet Bingo, które od wielu lat wiernie służą polskim przedsiębiorcom. Zastosowano w niej wydajny akumulator, dzięki czemu brak zewnętrznego źródła zasilania nie wymusza automatycznego zaprzestania sprzedaży. Posnet Bingo HS EU umożliwia też zaprogramowanie 15 klawiszy funkcyjnych (5 przycisków x 3 poziomy) oraz wydrukowanie paragonu fiskalnego, na którym znajdzie się NIP nabywcy. Całości dopełnia fakt, że kasa pozwala na używanie nazw produktów lub usług o długości aż 40 znaków. To gwarancja jednoznacznej identyfikacji poszczególnych elementów asortymentu.

Czytaj więcej o Posnet Bingo HS EU na: www.pckf.pl/posnet-bingo-hs-eu

Więcej tanich kas fiskalnych

Współcześnie wybór urządzeń fiskalnych jest naprawdę szeroki. Każdy podatnik ma możliwość dostosowania kasy do potrzeb swojego biznesu i to pod wieloma względami. Teza ta dotyczy także najtańszych modeli.

Warto mieć wybór. Więcej tanich kas fiskalnych znajdziesz tutaj: www.pckf.pl/kasy-fiskalne/najtansze

3 Replies to “Najtańsze kasy fiskalne na rynku dla Ciebie i Twojej firmy”

  1. super, że jest taki model jak farex perła E, bo chciałem kupić jak najtańszą kasę. zależało mi tylko na elektronicznej kopii paragonów. no i znalazłem „złoty środek” 😉 hehe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko to zadanie: *