Kasy fiskalne online nastawione na działanie mobilne

Być może powiedzieć, że mobilne kasy online wypierają te stacjonarne, to powiedzieć za dużo. Co nie zmienia faktu, że to właśnie przenośne urządzenia rejestrujące są coraz częściej oferowane przez producentów technologii sprzedaży i coraz chętniej wybierane przez ich użytkowników. Choćby dlatego, że współcześnie – pod względem specyfikacji technicznej – wcale nie zostają w tyle. A co konkretnie potrafią i mają do zaoferowania mobilne kasy fiskalne online, przedstawią opisane poniżej modele.

Posnet Mobile Online

Na początek – nowa, zmodernizowana wersja znanej kasy fiskalnej, która od dawna funkcjonuje na polskim rynku i cieszy się sporym uznaniem wśród jej użytkowników. Mobile Online, podobnie jak poprzedniczka, w udany sposób łączy atrakcyjne cechy funkcjonalne, konstrukcyjne, a nawet i wizualne. Małe wymiary, lekkość i ergonomia czynią z obudowy modelu marki Posnet praktyczne, kompaktowe urządzenie rejestrujące, które zmieści się w damskiej torebce lub nawet w kieszeni kurtki. W dodatku, kasa online charakteryzuje się eleganckim designem, który idealnie sprawdzi się w firmach, które mocno akcentują walory wizualne przestrzeni pracy. Model ten bowiem posiada rozwiązania, które sprawdzają się zarówno podczas pracy w terenie, jak i w działalnościach stacjonarnych (zwłaszcza dysponujących niedużym stanowiskiem obsługi klientów). Poza różnymi opcjami transmisji danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), Posnet Mobile Online oferuje 4000 pozycji towarowych do zaprogramowania (PLU), szybki mechanizm drukujący (wystawiający paragony z NIP-em nabywcy, reklamą graficzną czy logotypem firmy), definiowalne klawisze funkcyjne i wydajny akumulator na wypadek braku dostępu do zasilania sieciowego. Popularność modelu marki Posnet wyraźnie skazuje na sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania tego urządzenia fiskalnego online.

Elzab K1 Slim Online

Choć konstrukcja wszystkich, wymienionych w tym wpisie urządzeń podkreśla mobilny charakter tych rozwiązań, w przypadku K1 Slim Online dzieje się to w szczególny sposób. Chyba pierwszy raz bowiem mamy do czynienia z kasą fiskalną tak bardzo podobną do dzisiejszych smartfonów. Mowa o charakterystycznym, prostokątnym, płaskim kształcie, wymiarach wynoszących zaledwie 27 x 82 x 155 mm (za którymi idzie równie mała waga), a także pięciocalowym, kolorowym ekranie, zapełniającym praktycznie całą, jedną „ściankę” modelu marki Elzab. To sprawia, że urządzenie rejestrujące online jest poręczne oraz przyjazne i intuicyjne w użyciu. Ekran kasy czytelnie wyświetla informacje o transakcji czy też udostępnia kilkadziesiąt programowalnych skrótów, np. dla najpopularniejszych elementów oferty. Warto też wspomnieć, że Elzab K1 Slim Online oferuje różne opcje bezprzewodowej komunikacji z CRK, możliwość zdefiniowania bazy towarowej o pojemności 5000 PLU, prosty w obsłudze mechanizm drukujący i dodatkowe zasilanie bateryjne. Myśląc w kategoriach mobilnych urządzeń rejestrujących, trudno nie wziąć tej kasy online pod uwagę.

Novitus Nano II Online

Kolejny przykład uznanego, przenośnego urządzenia rejestrującego, które zostało unowocześnione. Mowa jednak nie tylko o dostosowaniu do standardów systemu online, ale też jeszcze nowszej wersji. Co ma ona do zaoferowania? Novitus Nano II Online ma odrobinę inny design, jednak te kosmetyczne zmiany odświeżają i uatrakcyjniają wygląd urządzenia. Wciąż jednak kasa zachowuje swoje najlepsze, mobilne wydanie: poręczną, estetyczną, a zarazem solidną konstrukcję, odporną na częsty transport, pracę w różnych warunkach oraz intensywną eksploatację. Warto tu wspomnieć o takich detalach, jak klawiatura pokryta silikonową powłoką, chroniącą przyciski przed wnikaniem brudu, pyłu czy wilgoci. A jaka jest kasa fiskalna Novitus Nano II Online od strony funkcjonalności? Przede wszystkim zachodzi znaczna różnica w parametrach dotyczących bazy towarowej. Model marki Novitus pozwala bowiem na zaprogramowanie aż 20 000 pozycji dla produktów bądź usług. Ponadto, wśród dostępnych rozwiązań komunikacyjnych, Nano II Online posiada m.in. Wi-Fi i Ethernet, co sprawia, że przedsiębiorca sam zdecyduje o sposobie przesyłania danych do CRK. Mobilna kasa online od Novitus posiada wydajny, funkcjonalny mechanizm drukujący, całkiem mocną baterię, bez problemu współpracuje z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, a w dodatku – obsługuje usługi czasowe, sprzedaż biletów czy rozliczenia dotyczące opakowań zwrotnych. Trudno o drugie tak multifunkcjonalne urządzenie rejestrujące, jak Nano II Online.

One Reply to “Kasy fiskalne online nastawione na działanie mobilne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko to zadanie: *