Nowoczesna kasa fiskalna od Novitus w atrakcyjnej cenie!

Novitus Sento E to z pewnością jedna z najpopularniejszych kas fiskalnych na polskim rynku. Przedsiębiorcy i eksperci doceniają zarówno funkcjonalność tego urządzenia, jak i jego solidne wykonanie. A teraz kasa pojawiła się w nieco odświeżonej, nowej odsłonie. Czym charakteryzuje się Novitus Sento LAN E? Na pewno zastosowaniem dodatkowego interfejsu komunikacyjnego do współpracy z komputerem lub terminalem komputerowym. Ale nie tylko…

Bezpieczeństwo danych dzięki karcie pamięci

Możliwość przechowywania informacji w formie cyfrowej to jedno z tych osiągnięć, w którym trudno dostrzec wady. Dokumentacja znajduje się w przestrzeni wirtualnej, więc nie zajmuje miejsca. Wielokrotne powielanie danych jest dziecinnie proste i pozwala na ich dodatkowe zabezpieczenie w kilku miejscach (płyta DVD, pendrive, dysk twardy komputera). Dlatego również same korzyści płyną z modułu elektronicznej kopii paragonów, który jest dziś stosowany w kasach fiskalnych. Takie udogodnienie posiada m.in. Novitus Sento LAN E. Przy okazji omawiania urządzenia rejestrującego, trudno jednak nie wspomnieć o innych zaletach tego modułu. Elektroniczna kopia paragonów gwarantuje bowiem automatyzację pracy (samoistne zapisywanie danych) oraz mniejsze wydatki na zakup rolek papieru termicznego

Pojemna baza towarów i usług (PLU)

Wielkość bazy towarowej jest tym parametrem kasy, który trzeba bezwzględnie dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Chodzi przede wszystkim o to, aby urządzenie pozwoliło na zaprogramowanie wszystkich elementów asortymentu. W przypadku Novitus Sento LAN E, do dyspozycji użytkownika jest aż 16 000 pozycji w bazie PLU. Kasa sprawdzi się więc zarówno w małych, jak i średnich punktach handlowo-usługowych. Pożytek mogą mieć z niej także niektóre duże przedsiębiorstwa. Uwaga: przy tak dużej bazie towarowej zalecamy skorzystanie ze wsparcia programu komputerowego dla firmy.

Długie nazwy towarów w bazie

Skoro wspomnieliśmy już o pojemności Sento LAN E, trudno nie napisać o możliwości precyzyjnego identyfikowania poszczególnych elementów oferty. Kasa marki Novitus zapewnia stosowanie nazw produktów lub usług, które mogą mieć maksymalnie 40 znaków. Dodatkowo, do każdej z zaprogramowanych pozycji towarowych istnieje opcja dołączenia 3 linii opisu. Co zyskujemy dzięki jednoznacznej identyfikacji asortymentu? Przede wszystkim prowadzenie sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ale nie tylko. Klienci przedsiębiorstwa na pewno docenią fakt, że zawsze będą wiedzieli, za co zapłacili.

Bardzo efektywny mechanizm drukujący

W Novitus Sento LAN E zastosowano mechanizm termiczny marki Fujitsu, który pozwala na wystawianie paragonów z szybkością 16 wierszy teksty na sekundę. Nie jest to może powalający wynik, ale w zupełności wystarczający do sprawnego wydawania dowodów sprzedaży. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, że w tym modelu zmieści się rolka papieru termicznego o długości aż 60 metrów. W praktyce oznacza to mniej przerw w pracy, potrzebnych do zainstalowania nowego wkładu. Niemniej, jak w większości współczesnych kas fiskalnych, wymiana rolki w Sento LAN E to żadne wyzwanie. Poradzi sobie z tym nawet początkujący kasjer.

Wygodna klawiatura z klawiszami funkcyjnymi

Klawisze funkcyjne mają niewątpliwie duże przełożenie na szybkość wykonywania obowiązków. Można je bowiem wykorzystać do bezpośredniego wywoływania popularnych produktów lub usług. Dodatkowo, przyciski tego typu często służą do wywoływania często wykonywanych operacji. Dzięki temu np. zrealizowanie raportu dobowego może zająć zaledwie chwilę. W przypadku Sento LAN E, do dyspozycji użytkownika jest 14 takich klawiszy. Jednakże, każdy przycisk funkcyjny tego urządzenia można zdefiniować w 2 poziomach, co daje łączną liczbę 28 skrótów.

Więcej o Novitus Sento LAN E

Kasa rejestrująca Sento LAN E to bez wątpienia zaawansowane urządzenie, które oferuje wiele praktycznych funkcjonalności. Dotychczas zaprezentowaliśmy najważniejsze cechy tego modelu, lecz oferuje on znacznie więcej udogodnień. Warto chociażby zapoznać się z możliwościami tej kasy w kwestii współpracy z innymi elementami systemu sprzedaży.

Poznaj ją dokładnie odwiedzając jedną z poniższych stron:

  1. www.novitus-sento.pl – opis rodziny produktów Novitus Sento
  2. www.pckf.pl/novitus-sento-lan-e – opis kasy fiskalnej Novitus Sento LAN E i opinie użytkowników

2 Replies to “Nowoczesna kasa fiskalna od Novitus w atrakcyjnej cenie!”

  1. czasem wydaje mi sie ze ta kasa zostala stworzona dla mojego biznesu 😀 ten model idealnie pasuje do mojej dzialalnosci, wymagajacej korzystania ze skanera, wagi, terminala platniczego i szuflady na pieniadze. o komputerze juz nie wspomne 🙂 polecam wszystkim, ktorzy sa w podobnej sytuacji !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko to zadanie: *