Ciekawa propozycja drukarki fiskalnej od Novitus

Deon E to najmniejsza drukarka fiskalna, która jest obecnie produkowana przez markę Novitus. Urządzenie wyróżnia się niewielkimi gabarytami oraz eleganckim, nowoczesnym designem. Potwierdzeniem tego jest główna nagroda w XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór. Drukarkę doceniają jednak nie tylko eksperci z branży fiskalnej oraz specjaliści od designu. Od momentu premiery Deon E cieszy się nieustającą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Tak duże uznanie, i to z każdej strony, nie powinno dziwić. Wystarczy przyjrzeć się bliżej możliwościom tego urządzenia.

Mobilna drukarka fiskalna

Bez dwóch zdań miniaturyzacja zdominowała dziś sposób tworzenia urządzeń elektronicznych. Przez ostatnie lata mniejsze i smuklejsze stały się nie tylko laptopy oraz telefony komórkowe, ale także praktycznie wszystkie rozwiązania technologiczne, które są wykorzystywane w handlu. Dzięki temu wykształciła się nowa kategoria urządzeń – mobilne drukarki fiskalne. Natomiast Deon E jest znakomitym przykładem takiego modelu. Głównie za sprawą swoich wymiarów (58 x 94 x 229 mm) oraz wagi wynoszącej zaledwie 0,65 kg. To te parametry decydują o tym, że drukarka doskonale sprawdza się w handlu obwoźnym. Jej transportowanie jest po prostu wygodne, a przenoszenie z miejsca na miejsce nie sprawia najmniejszego problemu.

Elektroniczny zapis kopii paragonów

Moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych to chyba jedna z najbardziej praktycznych funkcjonalności, które są dziś stosowane w urządzeniach rejestrujących. Nie tylko automatyzuje wykonywanie obowiązków oraz uwalnia od konieczności składowania papierowych rolek, ale także zapewnia lepszą ochronę danych. Informacje zgromadzone na elektronicznej kopii paragonów (karcie pamięci) można bowiem w każdej chwili dodatkowo powielić i zapisać np. na komputerze lub płycie DVD. Takie zabezpieczenie, szczególnie w przypadku wrażliwej dokumentacji, zawsze jest w cenie.

Wiele miejsca na Twoje produkty w bazie PLU

Jeżeli weźmiemy pod uwagę gabaryty tego modelu, Deon E zaskakuje w niejednej kwestii. Zaletą drukarki jest z pewnością możliwość współpracy z olbrzymią bazą towarową. Po wcześniejszym zdefiniowaniu produktów lub usług w oprogramowaniu sprzedażowym, urządzenie pozwala na obsługę nawet do 150 000 PLU! Nie da się ukryć – to więcej, niż niektóre stacjonarne drukarki fiskalne. Na pochwałę zasługuje także fakt, że Novitus Deon E gwarantuje jednoznaczną identyfikację wszystkich elementów asortymentu. Urządzenie drukuje bowiem paragony, na których mogą się znaleźć nazwy produktów lub usług o maksymalnej długości 40 znaków. Co więcej, do każdej pozycji towarowej można dołączyć 3 linie opisu.

Wygodna klawiatura alfanumeryczna

Pod tym względem Novitus Deon E jest rodzynkiem na rynku technologii sprzedaży. Urządzenie posiada bowiem alfanumeryczną klawiaturę, która przypomina rozwiązania stosowane w kasach rejestrujących. Dzięki temu korzystanie z drukarki jest wręcz intuicyjne. Przykładowo: użytkownik może za pomocą jednego kliknięcia przejść do opcji wystawienia raportu dobowego lub miesięcznego, jak również w prosty sposób poruszać się po menu Deon E. Osobną kwestią jest wykonanie klawiatury tego modelu. Za sprawą warstwy silikonu zyskujemy zabezpieczenie przed zalaniem oraz wytrzymałość na intensywne użytkowanie.

Warto zainwestować w Novitus Deon E

Podsumowując wszystkie cechy drukarki fiskalnej marki Novitus, naprawdę trudno nie polecić tego urządzenia. Na początku wspomnieliśmy o tym, że Deon E sprawdzi się głównie w mobilnych działalnościach gospodarczych i nadal podtrzymujemy tę tezę. Rzeczywistość pokazuje jednak, że po drukarkę często sięgają również przedsiębiorcy, którzy prowadzą stacjonarne punkty handlowo-usługowe. Szczególnie wtedy, gdy w placówce firmy nie ma zbyt wiele miejsca na wdrożenie kolejnego urządzenia.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat Novitus Deon E odwiedź:

  1. www.novitus-deon.pl – informacje o rodzinie produktów Novitus Deon E
  2. www.pckf.pl/novitus-deon-e – opis drukarki fiskalnej i opinie użytkowników

3 Replies to “Ciekawa propozycja drukarki fiskalnej od Novitus”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko to zadanie: *