D10 – mała drukarka fiskalna Elzab, która obsłuży nawet 300 000 PLU!

Dzisiejszy wpis będzie poświęcony konkretnemu urządzeniu fiskalnemu. Drukarka rejestrująca Elzab D10 to bowiem szczególny model i doskonałe potwierdzenie tego, że obecnie nawet najmniejsze technologie sprzedaży mogą zaoferować przedsiębiorcom wysokie parametry techniczne oraz nowoczesne rozwiązania. Co jeszcze, oprócz możliwości obsługi nawet 300 000 PLU, wyróżnia to urządzenie? Zapraszamy do lektury 😉

Kolorowy, wytrzymały ekran dotykowy

Panele dotykowe w urządzeniach fiskalnych nie są już nowością. Warto jednak nadmienić, że po raz pierwszy taki ekran pojawił się w kasie rejestrującej Elzab K10. I co najciekawsze, podobny panel dotykowy TFT, który ma wielkość 4,3”, zastosowano w omawianej przez nas drukarce D10. Jego podstawową zaletą jest oczywiście intuicyjna obsługa, która przypomina codzienne korzystanie ze smartfona. Dzięki temu model D10 jest dobrą propozycją nawet dla początkujących użytkowników technologii sprzedaży. Co więcej, panel obecny w tej drukarce fiskalnej Elzab wyróżnia się nie tylko świetną reakcją na dotyk, ale także dużą wytrzymałością na długotrwałą eksploatację, a nawet uszkodzenia mechaniczne. A to z kolei wpływa pozytywnie na żywotność oraz niezawodność tego urządzenia fiskalnego.

Bezprzewodowa współpraca z komputerem

W standardowej wersji Elzab D10 posiada 2 porty komunikacyjne USB. Jeden ze wspomnianych interfejsów można wykorzystać do współpracy z terminalem komputerowym typu POS lub zwykłym, stacjonarnym komputerem. Ponadto, drukarka marki Elzab została wyposażona w złącze zasilania, do którego można podłączyć szufladę na pieniądze.

Wspomniane przed chwilą cechy nie mogą robić dużego wrażenia. Wiele innych drukarek rejestrujących oferuje przecież podobne rozwiązania. Co w takim razie przemawia za wdrożeniem modelu D10? Jeśli idzie o współpracę z innymi urządzeniami w firmie – z pewnością opcjonalne interfejsy komunikacyjne. Tę drukarkę rejestrującą można bowiem wyposażyć w moduł Wi-Fi lub Bluetooth. A dzięki temu Elzab D10 zagwarantuje również bezprzewodową wymianę danych z firmowym komputerem. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w handlu mobilnym, jak i na stanowiskach pracy, na których nie chcemy mieć wielu poskręcanych przewodów transmisyjnych.

Zgodność z różnymi programami sprzedażowymi

Od wielu lat drukarki fiskalne Elzab mogą się pochwalić zgodnością z różnymi programami do zarządzania handlem oraz magazynem. Tak samo jest w przypadku modelu D10. W tym urządzeniu zastosowano bowiem aż 3 różnorodne protokoły komunikacyjne, m.in. Thermal. Dzięki temu drukarka gwarantuje ogromną dowolność przy wdrażaniu oprogramowania komputerowego. A ma to gigantyczne znaczenie np. przy definiowaniu oraz modyfikowaniu pozycji towarowych PLU. Warto bowiem podkreślić, że zanim Elzab D10 obsłuży wspomniane w tytule 300 000 produktów bądź usług, wszystkie elementy asortymentu trzeba najpierw skonfigurować w programie sprzedażowym. Współpraca pomiędzy tymi elementami firmowego systemu jest więc kluczowa z punktu widzenia każdego przedsiębiorcy, który chce korzystać z drukarki fiskalnej.

One Reply to “D10 – mała drukarka fiskalna Elzab, która obsłuży nawet 300 000 PLU!”

  1. Kiedy wybierałem między kasą a drukarką – trochę się wahałem. Kiedy już zdecydowałem, że ma to być drukarka fiskalna, to później co do modelu – nie miałem żadnych wątpliwości. I wybrałem właśnie D10 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeszcze tylko to zadanie: *